EC 272 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:56
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.07.2022 o 18:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 16:33
Kúty št. hr. 18:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 16:44
Gbelce 16:53
Pribeta 17:02
Nové Zámky 17:11
Palárikovo 17:17
Tvrdošovce 17:20
Trnovec nad Váhom 17:26
Galanta 17:35
Sládkovičovo 17:38
Senec 17:47
Bernolákovo 17:51
Bratislava-Vajnory 17:55
Bratislava hlavná stanica 18:06
Devínska Nová Ves 18:18
Zohor 18:24
Malacky 18:34
Veľké Leváre 18:38
Sekule 18:43
Kúty 18:49
Kúty štátna hranica 18:54
Gbely 18:56
Holíč nad Moravou 19:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).