EC 272 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:59
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 18:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 16:31
Kúty št. hr. 18:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 16:43
Štúrovo 16:43
Mužla 16:48
Strekov 16:57
Dvory nad Žitavou 17:04
Nové Zámky 17:10
Palárikovo 17:16
Galanta 17:34
Senec 17:45
Bernolákovo 17:50
Bratislava-Vajnory 17:55
Bratislava hlavná stanica 18:10
Bratislava-Lamač 18:17
Devínska Nová Ves 18:22
Zohor 18:28
Malacky 18:33
Veľké Leváre 18:37
Sekule 18:43
Kúty 18:49
Kúty štátna hranica 18:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).