EC 271 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 09:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 09:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Brno hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 07:06
Štúrovo št. hr. 09:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 07:06
Brodské 07:07
Kúty 07:13
Sekule 07:17
Veľké Leváre 07:23
Malacky 07:27
Zohor 07:33
Devínska Nová Ves 07:39
Bratislava hlavná stanica 07:57
Senec 08:13
Galanta 08:25
Trnovec nad Váhom 08:34
Palárikovo 08:43
Nové Zámky 08:52
Dvory nad Žitavou 08:57
Pribeta 09:00
Strekov 09:04
Gbelce 09:09
Štúrovo 09:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).