EC 271 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 09:31
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 09:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Brno hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 07:04
Štúrovo št. hr. 09:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 07:04
Kúty 07:12
Zohor 07:36
Bratislava-Lamač 07:48
Bratislava hlavná stanica 07:57
Bratislava-Vajnory 08:04
Bernolákovo 08:09
Galanta 08:25
Šaľa 08:31
Nové Zámky 08:51
Dvory nad Žitavou 08:56
Pribeta 08:59
Strekov 09:03
Gbelce 09:08
Mužla 09:12
Štúrovo 09:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).