EC 270 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 20:56
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 18:33
Kúty št. hr. 20:54
Brno hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 18:44
Nové Zámky 19:11
Tvrdošovce 19:20
Šaľa 19:29
Senec 19:47
Bernolákovo 19:51
Bratislava-Vajnory 19:55
Bratislava hlavná stanica 20:06
Bratislava-Lamač 20:13
Zohor 20:24
Veľké Leváre 20:38
Kúty 20:49
Kúty štátna hranica 20:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).