EC 270 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 21:16
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 18:31
Kúty št. hr. 20:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 18:43
Mužla 18:48
Gbelce 18:52
Pribeta 19:01
Dvory nad Žitavou 19:04
Nové Zámky 19:11
Palárikovo 19:17
Tvrdošovce 19:20
Trnovec nad Váhom 19:26
Galanta 19:35
Bernolákovo 19:51
Bratislava-Vajnory 19:55
Bratislava hlavná stanica 20:10
Bratislava-Lamač 20:17
Devínska Nová Ves 20:22
Malacky 20:33
Veľké Leváre 20:37
Sekule 20:43
Kúty 20:49
Kúty štátna hranica 20:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).