EC 270 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 20:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 20:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 18:31
Kúty št. hr. 20:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 18:43
Mužla 18:48
Gbelce 18:52
Nové Zámky 19:11
Palárikovo 19:17
Galanta 19:35
Bratislava-Vajnory 19:55
Bratislava hlavná stanica 20:10
Devínska Nová Ves 20:22
Malacky 20:33
Kúty 20:49
Kúty štátna hranica 20:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).