EC 173 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 19:44
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Hamburg-Altona DE  
Kúty št. hr. 17:06
Štúrovo št. hr. 19:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:13
Sekule 17:17
Veľké Leváre 17:23
Malacky 17:27
Zohor 17:33
Devínska Nová Ves 17:39
Bratislava hlavná stanica 17:57
Bratislava-Vajnory 18:04
Senec 18:13
Sládkovičovo 18:22
Galanta 18:25
Šaľa 18:31
Trnovec nad Váhom 18:34
Tvrdošovce 18:40
Nové Zámky 18:52
Mužla 19:13
Štúrovo 19:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).