EC 131 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:57
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 18:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Brest BY  
Kúty št. hr. 16:04
Štúrovo št. hr. 18:37
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:15
Kúty 16:15
Sekule 16:19
Veľké Leváre 16:25
Malacky 16:30
Zohor 16:40
Devínska Nová Ves 16:50
Bratislava hlavná stanica 17:05
Bratislava-Vajnory 17:12
Senec 17:21
Nové Zámky 18:00
Gbelce 18:17
Štúrovo 18:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).