EC 131 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:31
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Terespol PL  
Kúty št. hr. 16:06
Štúrovo št. hr. 18:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:13
Sekule 16:17
Veľké Leváre 16:23
Malacky 16:27
Zohor 16:33
Devínska Nová Ves 16:39
Bratislava-Lamač 16:44
Bratislava hlavná stanica 16:50
Bratislava hlavná stanica 16:57
Bratislava-Vajnory 17:04
Bernolákovo 17:09
Senec 17:13
Galanta 17:25
Trnovec nad Váhom 17:34
Nové Zámky 17:52
Pribeta 18:00
Gbelce 18:09
Štúrovo 18:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).