EC 130 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 11:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 09:31
Kúty št. hr. 11:54
Terespol PL  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 09:43
Mužla 09:48
Gbelce 09:52
Strekov 09:57
Nové Zámky 10:10
Tvrdošovce 10:19
Trnovec nad Váhom 10:25
Šaľa 10:28
Galanta 10:34
Sládkovičovo 10:37
Senec 10:46
Bernolákovo 10:50
Bratislava-Vajnory 10:54
Bratislava hlavná stanica 11:10
Bratislava hlavná stanica 11:10
Bratislava-Lamač 11:17
Devínska Nová Ves 11:22
Zohor 11:28
Malacky 11:33
Veľké Leváre 11:37
Sekule 11:43
Kúty 11:49
Kúty štátna hranica 11:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).