EC 130 Bathory

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Holíč nad Moravou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:08
Meškanie 49 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 09:24
Kúty št. hr. 11:53
Brest BY  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 09:35
Mužla 09:40
Gbelce 09:44
Strekov 09:49
Nové Zámky 10:02
Palárikovo 10:08
Tvrdošovce 10:11
Trnovec nad Váhom 10:17
Šaľa 10:20
Galanta 10:26
Sládkovičovo 10:29
Bratislava hlavná stanica 10:57
Bratislava-Lamač 11:03
Devínska Nová Ves 11:08
Zohor 11:15
Malacky 11:28
Cífer 11:34
Šenkvice 11:39
Kúty 11:43
Kúty 11:48
Kúty štátna hranica 11:53
Gbely 12:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).