EC 1259 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 04:10
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 04:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 00:38
Košice 04:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 00:46
Kysucké Nové Mesto 01:00
Žilina 01:08
Varín 01:19
Vrútky 01:31
Kraľovany 01:42
Ružomberok 01:57
Liptovský Mikuláš 02:14
Štrba 02:40
Poprad-Tatry 02:59
Spišská Nová Ves 03:16
Kysak 03:54
Košice 04:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).