EC 1258 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 09:40
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 05:36
Čadca št. hr. 09:22
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 05:36
Ličartovce 05:46
Malá Lodina 05:56
Spišské Vlachy 06:12
Spišská Nová Ves 06:28
Poprad-Tatry 06:48
Svit 06:52
Východná 07:16
Liptovský Hrádok 07:25
Liptovský Mikuláš 07:34
Liptovská Teplá 07:44
Ružomberok 07:51
Kraľovany 08:04
Vrútky 08:18
Odbočka Potok 08:28
Žilina-Teplička 08:31
Odbočka Váh 08:35
Žilina 08:41
Kysucké Nové Mesto 08:49
Krásno nad Kysucou 08:54
Čadca 09:16
Čadca štátna hranica 09:22

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.