EC 1258 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak v stanici o 09:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.01.2022 o 09:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 05:36
Čadca št. hr. 09:22
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 05:36
Spišská Nová Ves 06:28
Poprad-Tatry 06:48
Liptovský Mikuláš 07:34
Ružomberok 07:51
Vrútky 08:18
Žilina 08:41
Kysucké Nové Mesto 08:49
Čadca 09:16
Čadca štátna hranica 09:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).