EC 1257 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 22:30
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 18:44
Prešov 22:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 18:56
Krásno nad Kysucou 19:06
Kysucké Nové Mesto 19:11
Žilina 19:20
Žilina-Teplička 19:28
Varín 19:30
Vrútky 19:42
Kraľovany 19:54
Ľubochňa 19:58
Ružomberok 20:08
Liptovský Mikuláš 20:25
Štrba 20:52
Poprad-Tatry 21:08
Spišská Nová Ves 21:24
Spišská Nová Ves 21:25
Margecany 21:49
Kysak 22:05
Ličartovce 22:09
Drienovská Nová Ves 22:12
Prešov 22:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).