EC 1257 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 21:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 21:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 17:32
Prešov 21:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 17:55
Krásno nad Kysucou 18:05
Kysucké Nové Mesto 18:10
Žilina 18:20
Varín 18:30
Vrútky 18:42
Ľubochňa 18:59
Ružomberok 19:10
Liptovský Mikuláš 19:27
Kráľova Lehota 19:37
Východná 19:44
Štrba 19:53
Svit 20:04
Poprad-Tatry 20:14
Spišská Nová Ves 20:31
Spišská Nová Ves 20:32
Markušovce 20:38
Kysak výhybka č. 35/36 21:08
Ličartovce 21:14
Drienovská Nová Ves 21:24
Prešov 21:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).