EC 1252 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 02:51
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 02:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 23:07
Čadca št. hr. 02:48
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Spišská Nová Ves 00:02
Spišská Nová Ves 00:02
Poprad-Tatry 00:21
Svit 00:25
Liptovský Mikuláš 01:08
Ružomberok 01:26
Vrútky 01:53
Žilina-Teplička 02:06
Žilina 02:18
Krásno nad Kysucou 02:32
Čadca 02:42
Čadca štátna hranica 02:48
Prešov 23:07
Drienovská Nová Ves 23:15
Spišské Vlachy 23:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).