EC 1250 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 09:07
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 05:30
Čadca št. hr. 09:06
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 05:30
Drienovská Nová Ves 05:37
Kysak 05:48
Spišská Nová Ves 06:27
Poprad-Tatry 06:45
Liptovský Mikuláš 07:31
Ružomberok 07:48
Ľubochňa 07:57
Turany 08:07
Vrútky 08:14
Žilina-Teplička 08:27
Žilina 08:38
Kysucké Nové Mesto 08:45
Krásno nad Kysucou 08:50
Čadca 09:00
Čadca štátna hranica 09:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).