SC 243 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 23:48
Meškanie 37 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 23:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 19:38
Košice 23:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 19:45
Krásno nad Kysucou 19:55
Kysucké Nové Mesto 19:59
Žilina 20:11
Varín 20:21
Vrútky 20:32
Ružomberok 20:59
Liptovský Mikuláš 21:17
Štrba 21:45
Poprad-Tatry 22:04
Spišská Nová Ves 22:21
Malá Lodina 22:51
Kysak 22:59
Košice 23:11

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.