SC 243 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 00:02
Meškanie 51 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.01.2022 o 00:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 19:38
Košice 23:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 19:45
Kysucké Nové Mesto 19:59
Žilina 20:11
Ružomberok 20:59
Liptovský Mikuláš 21:17
Štrba 21:45
Poprad-Tatry 22:04
Kysak 22:59
Košice 23:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).