R 957 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:58
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Vrútky 19:13
Zvolen osobná stanica 20:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 19:13
Čremošné 19:53
Harmanec jaskyňa 20:03
Uľanka 20:15
Banská Bystrica 20:33
Radvaň 20:38
Sliač kúpele 20:47
Zvolen osobná stanica 20:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).