R 956 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 20:56
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:02
Vrútky 20:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:02
Sliač kúpele 19:11
Vlkanová 19:16
Radvaň 19:20
Banská Bystrica 19:34
Uľanka 19:46
Harmanec jaskyňa 20:02
Čremošné 20:09
Diviaky 20:23
Príbovce-Rakovo 20:32
Martin 20:40
Vrútky 20:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).