R 956 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 20:54
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 20:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 19:34
Vrútky 20:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 19:34
Kostiviarska 19:40
Uľanka 19:46
Harmanec jaskyňa 20:02
Čremošné 20:09
Diviaky 20:23
Martin 20:40
Vrútky 20:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).