R 954 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 18:50
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 18:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 17:34
Vrútky 18:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 17:34
Kostiviarska 17:40
Uľanka 17:46
Harmanec jaskyňa 18:02
Čremošné 18:09
Príbovce-Rakovo 18:32
Martin 18:40
Vrútky 18:46

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.