R 953 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:56
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 16:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 14:48
Zvolen osobná stanica 16:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:48
Varín 14:59
Vrútky 15:13
Vrútky 15:13
Príbovce-Rakovo 15:27
Diviaky 15:36
Čremošné 15:53
Harmanec jaskyňa 16:03
Uľanka 16:15
Kostiviarska 16:21
Banská Bystrica 16:32
Radvaň 16:37
Vlkanová 16:41
Sliač kúpele 16:47
Zvolen osobná stanica 16:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).