R 953 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 17:00
Meškanie 34 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 14:47
Banská Bystrica 16:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:47
Odbočka Váh 14:54
Varín 14:58
Vrútky 15:13
Vrútky 15:13
Martin 15:19
Príbovce-Rakovo 15:27
Diviaky 15:36
Čremošné 15:53
Harmanec jaskyňa 16:03
Uľanka 16:15
Kostiviarska 16:21
Banská Bystrica 16:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).