R 952 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 17:07
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 15:34
Vrútky 16:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 15:34
Kostiviarska 15:40
Uľanka 15:46
Harmanec jaskyňa 16:02
Čremošné 16:09
Diviaky 16:23
Príbovce-Rakovo 16:32
Martin 16:40
Vrútky 16:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).