R 847 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žiar nad Hronom
Vlak odišiel zo stanice o 22:59
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:04
Banská Bystrica 23:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:04
Galanta 20:38
Šaľa 20:47
Tvrdošovce 20:57
Tvrdošovce 20:57
Palárikovo 21:01
Hul 21:17
Podhájska 21:23
Levice 21:48
Kozárovce 21:59
Nová Baňa 22:14
Žarnovica 22:25
Hliník nad Hronom 22:31
Žiar nad Hronom 22:38
Zvolen osobná stanica 22:56
Zvolen osobná stanica 23:02
Sliač kúpele 23:11
Banská Bystrica 23:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).