R 816 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 01:28
Meškanie 210 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 01:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:23
Bratislava hlavná stanica 21:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:18
Košice 15:23
Haniska pri Košiciach 15:33
Veľká Ida 15:37
Moldava nad Bodovu 15:47
Moldava nad Bodovu 15:48
Turňa nad Bodvou 15:55
Hrhov 16:02
Rožňava 16:19
Slavec jaskyňa 16:25
Tornaľa 16:44
Štrkovec 16:50
Lenartovce 16:59
Rimavská Seč 17:09
Výhybňa Vinohrady 17:13
Jesenské 17:19
Výhybňa Lúka 17:23
Blhovce 17:27
Hajnáčka 17:33
Výhybňa Urbánka 17:40
Fiľakovo 17:46
Prša 17:50
Lučenec 18:01
Tomášovce 18:05
Podrečany 18:08
Kriváň 18:26
Vígľaš 18:37
Zvolen osobná stanica 19:00
Hronská Dúbrava 19:08
Žiar nad Hronom 19:18
Žarnovica 19:31
Nová Baňa 19:42
Hronský Beňadik 19:52
Kozárovce 20:00
Veľké Kozmálovce 20:04
Levice 20:12
Levice 20:12
Lok 20:21
Beša 20:29
Podhájska 20:36
Hul 20:42
Úľany nad Žitavou 20:45
Šurany 20:50
Šurany 20:51
Palárikovo 20:59
Trnovec nad Váhom 21:08
Šaľa 21:14
Galanta 21:25
Sládkovičovo 21:30
Bernolákovo 21:43
Bratislava-Vajnory 21:47
Bratislava hlavná stanica 21:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).