R 815 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 22:41
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:04
Košice 22:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:04
Bratislava-Vajnory 16:14
Bernolákovo 16:19
Senec 16:23
Sládkovičovo 16:32
Galanta 16:38
Šaľa 16:47
Trnovec nad Váhom 16:51
Tvrdošovce 16:57
Palárikovo 17:01
Palárikovo 17:01
Úľany nad Žitavou 17:14
Hul 17:17
Podhájska 17:23
Beša 17:29
Výhybňa Pial 17:35
Kalná nad Hronom 17:41
Levice 17:48
Veľké Kozmálovce 17:55
Kozárovce 17:59
Hronský Beňadik 18:03
Nová Baňa 18:14
Žarnovica 18:25
Hliník nad Hronom 18:31
Žiar nad Hronom 18:38
Hronská Dúbrava 18:47
Zvolen osobná stanica 19:13
Zvolen osobná stanica 19:13
Vígľaš 19:23
Stožok 19:28
Kriváň 19:35
Lučenec 20:00
Fiľakovo 20:14
Jesenské 20:41
Tornaľa 21:10
Gemerská Hôrka 21:20
Plešivec 21:24
Rožňava 21:37
Lipovník 21:44
Jablonov nad Turňou 21:50
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 21:58
Turňa nad Bodvou 22:02
Moldava nad Bodovu 22:09
Výhybňa Chym 22:16
Veľká Ida 22:22
Haniska pri Košiciach 22:27
Barca 22:32
Košice 22:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).