R 814 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:33
Meškanie 35 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.07.2021 o 20:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:23
Bratislava hlavná stanica 19:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:23
Haniska pri Košiciach 13:33
Moldava nad Bodovu 13:48
Turňa nad Bodvou 13:55
Výhybňa Tunel 14:10
Lipovník 14:13
Rožňava 14:20
Slavec jaskyňa 14:26
Gemerská Hôrka 14:37
Tornaľa 14:48
Jesenské 15:19
Blhovce 15:27
Hajnáčka 15:33
Fiľakovo 15:45
Fiľakovo 15:46
Lučenec 16:01
Tomášovce 16:05
Podrečany 16:08
Lovinobaňa 16:12
Kriváň 16:26
Stožok 16:33
Zvolen nákladná stanica 16:45
Zvolen osobná stanica 16:48
Zvolen osobná stanica 17:00
Zvolen osobná stanica 17:00
Hronská Dúbrava 17:08
Žiar nad Hronom 17:18
Žarnovica 17:31
Nová Baňa 17:42
Hronský Beňadik 17:52
Kozárovce 18:00
Veľké Kozmálovce 18:04
Levice 18:12
Kalná nad Hronom 18:18
Lok 18:21
Výhybňa Pial 18:24
Beša 18:29
Podhájska 18:36
Hul 18:42
Úľany nad Žitavou 18:45
Šurany 18:51
Palárikovo 18:59
Tvrdošovce 19:02
Šaľa 19:14
Galanta 19:25
Sládkovičovo 19:30
Senec 19:39
Bratislava-Vajnory 19:47
Bratislava hlavná stanica 19:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).