R 812 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:24
Meškanie 26 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 16:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 09:23
Bratislava hlavná stanica 15:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:23
Barca 09:28
Veľká Ida 09:37
Moldava nad Bodovu 09:48
Turňa nad Bodvou 09:55
Hrhov 10:02
Jablonov nad Turňou 10:07
Výhybňa Tunel 10:10
Lipovník 10:13
Rožňava 10:19
Gemerská Hôrka 10:33
Tornaľa 10:44
Štrkovec 10:50
Lenartovce 10:59
Výhybňa Vinohrady 11:13
Jesenské 11:17
Jesenské 11:19
Blhovce 11:27
Hajnáčka 11:33
Výhybňa Urbánka 11:40
Fiľakovo 11:46
Fiľakovo Stavadlo 3 11:47
Prša 11:50
Výhybňa Holiša 11:53
Lučenec 12:01
Tomášovce 12:05
Podrečany 12:08
Lovinobaňa 12:12
Kriváň 12:26
Stožok 12:33
Vígľaš 12:37
Výhybňa Slatinka 12:40
Zvolen osobná stanica 12:48
Zvolen osobná stanica 13:00
Zvolen osobná stanica 13:00
Hronská Dúbrava 13:08
Žiar nad Hronom 13:18
Žarnovica 13:31
Nová Baňa 13:42
Hronský Beňadik 13:52
Kozárovce 14:00
Veľké Kozmálovce 14:04
Levice 14:12
Kalná nad Hronom 14:18
Lok 14:21
Výhybňa Pial 14:24
Beša 14:29
Podhájska 14:36
Hul 14:42
Úľany nad Žitavou 14:45
Šurany 14:51
Palárikovo 14:59
Trnovec nad Váhom 15:08
Šaľa 15:14
Galanta 15:25
Bernolákovo 15:43
Bratislava-Vajnory 15:47
Bratislava hlavná stanica 15:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).