R 811 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:07
Meškanie 30 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:06 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Košice 14:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:04
Bratislava-Vajnory 08:14
Bernolákovo 08:19
Senec 08:23
Sládkovičovo 08:32
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Tvrdošovce 08:57
Palárikovo 09:01
Šurany 09:09
Úľany nad Žitavou 09:14
Podhájska 09:23
Nové Zámky 09:25
Beša 09:29
Lok 09:38
Kalná nad Hronom 09:41
Levice 09:48
Veľké Kozmálovce 09:55
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:38
Hronská Dúbrava 10:47
Zvolen osobná stanica 10:56
Zvolen osobná stanica 11:13
Výhybňa Slatinka 11:20
Vígľaš 11:23
Pstruša 11:25
Stožok 11:28
Kriváň 11:35
Lovinobaňa 11:48
Podrečany 11:51
Tomášovce 11:54
Lučenec 12:00
Výhybňa Holiša 12:05
Fiľakovo 12:14
Výhybňa Urbánka 12:19
Hajnáčka 12:26
Blhovce 12:32
Jesenské 12:41
Výhybňa Lúčna 12:51
Tornaľa 13:10
Gemerská Hôrka 13:20
Plešivec 13:25
Slavec jaskyňa 13:31
Rožňava 13:39
Lipovník 13:46
Jablonov nad Turňou 13:52
Hrhov 13:57
Výhybňa Dvorníky-Zádiel 14:00
Turňa nad Bodvou 14:04
Moldava nad Bodovu 14:12
Čečejovce 14:17
Veľká Ida 14:22
Haniska pri Košiciach 14:27
Košice 14:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).