R 810 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:31
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:23
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:23
Barca 05:28
Haniska pri Košiciach 05:34
Veľká Ida 05:40
Čečejovce 05:45
Moldava nad Bodovu 05:50
Turňa nad Bodvou 05:57
Jablonov nad Turňou 06:10
Výhybňa Tunel 06:13
Lipovník 06:17
Rožňava 06:23
Gemerská Hôrka 06:37
Tornaľa 06:48
Lenartovce 06:59
Jesenské 07:19
Blhovce 07:27
Hajnáčka 07:33
Fiľakovo 07:46
Prša 07:50
Lučenec 08:01
Tomášovce 08:05
Podrečany 08:08
Lovinobaňa 08:12
Kriváň 08:26
Stožok 08:33
Pstruša 08:35
Vígľaš 08:37
Výhybňa Slatinka 08:40
Zvolen nákladná stanica 08:45
Zvolen osobná stanica 08:48
Zvolen osobná stanica 09:00
Zvolen osobná stanica 09:00
Hronská Dúbrava 09:08
Žiar nad Hronom 09:18
Žarnovica 09:31
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Veľké Kozmálovce 10:04
Levice 10:12
Lok 10:21
Výhybňa Pial 10:24
Beša 10:29
Podhájska 10:36
Hul 10:42
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Tvrdošovce 11:02
Trnovec nad Váhom 11:08
Šaľa 11:14
Nové Zámky 11:18
Galanta 11:25
Sládkovičovo 11:30
Senec 11:39
Bernolákovo 11:43
Bratislava-Vajnory 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).