R 800 GEMERAN POĽANA

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 06:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 06:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 21:15
Bratislava-Nové Mesto 06:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Jesenské 00:07
Fiľakovo 00:35
Lučenec 00:49
Tomášovce 00:54
Lovinobaňa 01:02
Kriváň 01:25
Stožok 01:30
Vígľaš 01:35
Zvolen osobná stanica 01:56
Žiar nad Hronom 02:16
Žarnovica 02:29
Nová Baňa 02:41
Kozárovce 02:56
Levice 03:09
Podhájska 03:34
Úľany nad Žitavou 03:45
Šurany 03:52
Bánov 03:56
Nové Zámky 04:20
Tvrdošovce 04:30
Trnovec nad Váhom 04:36
Šaľa 04:41
Galanta 04:52
Sládkovičovo 04:57
Senec 05:07
Bernolákovo 05:12
Bratislava-Vajnory 05:17
Bratislava hlavná stanica 05:54
Bratislava-Nové Mesto 06:02
Prešov 21:15
Drienovská Nová Ves 21:22
Ličartovce 21:25
Kysak 21:31
Kostoľany nad Hornádom 21:37
Košice 22:05
Haniska pri Košiciach 22:16
Veľká Ida 22:21
Čečejovce 22:27
Moldava nad Bodovu 22:33
Turňa nad Bodvou 22:40
Rožňava 23:10
Tornaľa 23:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).