R 800 GEMERAN POĽANA

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:03
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 21:15
Bratislava-Nové Mesto 06:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Výhybňa Vinohrady 00:01
Jesenské 00:07
Fiľakovo 00:35
Lučenec 00:49
Tomášovce 00:54
Kriváň 01:25
Zvolen nákladná stanica 01:43
Zvolen osobná stanica 01:56
Žiar nad Hronom 02:16
Žarnovica 02:29
Nová Baňa 02:41
Hronský Beňadik 02:51
Kozárovce 02:56
Levice 03:09
Tekovské Lužany 03:19
Výhybňa Pial 03:22
Želiezovce 03:27
Pohronský Ruskov 03:34
Podhájska 03:34
Čata 03:37
Hul 03:41
Úľany nad Žitavou 03:45
Šurany 03:52
Bánov 03:56
Štúrovo 04:04
Nové Zámky 04:20
Palárikovo 04:28
Trnovec nad Váhom 04:36
Šaľa 04:41
Galanta 04:52
Bernolákovo 05:12
Bratislava-Vajnory 05:17
Bratislava hlavná stanica 05:53
Bratislava hlavná stanica 05:58
Bratislava-Nové Mesto 06:01
Prešov 21:15
Drienovská Nová Ves 21:22
Ličartovce 21:25
Kysak 21:31
Kostoľany nad Hornádom 21:37
Košice 22:05
Barca 22:11
Haniska pri Košiciach 22:16
Veľká Ida 22:21
Čečejovce 22:27
Moldava nad Bodovu 22:33
Turňa nad Bodvou 22:40
Hrhov 22:49
Rožňava 23:10
Tornaľa 23:37
Lenartovce 23:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).