R 606 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 15:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 09:57
Bratislava hlavná stanica 15:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:57
Kostoľany nad Hornádom 10:04
Kysak 10:11
Malá Lodina 10:18
Margecany 10:27
Krompachy 10:34
Spišské Vlachy 10:38
Spišská Nová Ves 10:54
Vydrník 11:02
Poprad-Tatry 11:15
Svit 11:20
Kráľova Lehota 11:51
Liptovský Hrádok 11:54
Liptovský Mikuláš 12:03
Liptovská Teplá 12:15
Ružomberok 12:23
Ľubochňa 12:32
Kraľovany 12:40
Vrútky 12:54
Varín 13:07
Žilina 13:24
Žilina zriaďovacia stanica 13:29
Dolný Hričov 13:37
Bytča 13:40
Považská Bystrica 13:50
Púchov 14:02
Ladce 14:08
Ilava 14:10
Dubnica nad Váhom 14:13
Trenčianska Teplá 14:18
Trenčín 14:26
Trenčín-Zlatovce 14:29
Nové Mesto nad Váhom 14:41
Piešťany 14:52
Leopoldov 15:04
Trnava 15:18
Trnava nákladná stanica 15:19
Cífer 15:24
Šenkvice 15:29
Pezinok 15:31
Bratislava hlavná stanica 15:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).