R 605 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:10
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 16:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:13
Košice 16:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:13
Bratislava-Rača 10:23
Pezinok 10:29
Šenkvice 10:32
Cífer 10:37
Trnava 10:44
Leopoldov 10:56
Veľké Kostoľany 11:01
Piešťany 11:07
Trenčianske Bohuslavice 11:24
Trenčín-Zlatovce 11:31
Trenčín 11:35
Trenčianska Teplá 11:43
Dubnica nad Váhom 11:47
Ilava 11:50
Ladce 11:53
Púchov 12:01
Považská Bystrica 12:12
Bytča 12:20
Dolný Hričov 12:23
Žilina zriaďovacia stanica 12:31
Žilina 12:42
Odbočka Váh 12:49
Žilina-Teplička 12:51
Varín 12:53
Vrútky 13:07
Kraľovany 13:21
Ružomberok 13:39
Liptovský Mikuláš 13:58
Štrba 14:27
Svit 14:40
Poprad-Tatry 14:50
Spišská Nová Ves 15:09
Markušovce 15:15
Margecany 15:36
Kysak 15:51
Kostoľany nad Hornádom 15:56
Košice 16:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).