R 605 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:24
Meškanie 141 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:13
Košice 16:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:13
Bratislava-Rača 10:23
Pezinok 10:29
Šenkvice 10:32
Cífer 10:37
Trnava 10:44
Leopoldov 10:56
Veľké Kostoľany 11:01
Piešťany 11:07
Trenčianske Bohuslavice 11:24
Trenčín-Zlatovce 11:31
Trenčín 11:35
Trenčianska Teplá 11:43
Dubnica nad Váhom 11:47
Ilava 11:50
Ladce 11:53
Púchov 12:00
Považská Bystrica 12:15
Bytča 12:24
Dolný Hričov 12:27
Žilina 12:43
Varín 12:54
Vrútky 13:08
Vrútky nákladná stanica 13:10
Turany 13:14
Kraľovany 13:21
Ľubochňa 13:28
Ružomberok 13:39
Liptovská Teplá 13:45
Výhybňa Paludza 13:52
Liptovský Mikuláš 13:58
Kráľova Lehota 14:10
Východná 14:16
Štrba 14:27
Svit 14:40
Poprad-Tatry 14:50
Spišská Nová Ves 15:09
Krompachy 15:27
Margecany 15:36
Kysak 15:51
Košice 16:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).