R 602 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Považská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 09:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:57
Bratislava hlavná stanica 11:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:57
Kysak 06:11
Malá Lodina 06:18
Margecany 06:27
Spišské Vlachy 06:38
Markušovce 06:46
Spišská Nová Ves 06:54
Vydrník 07:02
Poprad-Tatry 07:15
Svit 07:20
Liptovský Hrádok 07:54
Liptovský Mikuláš 08:03
Liptovská Teplá 08:15
Ružomberok 08:23
Ľubochňa 08:32
Kraľovany 08:40
Vrútky 08:54
Žilina-Teplička 09:09
Žilina 09:24
Žilina zriaďovacia stanica 09:29
Dolný Hričov 09:37
Bytča 09:40
Považská Bystrica 09:50
Púchov 10:02
Ladce 10:08
Ilava 10:10
Dubnica nad Váhom 10:13
Trenčianska Teplá 10:18
Trenčín 10:26
Trenčín-Zlatovce 10:29
Trenčianske Bohuslavice 10:35
Nové Mesto nad Váhom 10:41
Piešťany 10:52
Veľké Kostoľany 10:58
Leopoldov 11:04
Trnava 11:18
Trnava nákladná stanica 11:19
Cífer 11:24
Šenkvice 11:29
Bratislava hlavná stanica 11:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).