R 602 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina zriaďovacia stanica
Vlak prešiel stanicou o 09:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:57
Bratislava hlavná stanica 11:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:57
Kysak 06:11
Margecany 06:27
Spišská Nová Ves 06:54
Poprad-Tatry 07:15
Svit 07:20
Liptovský Mikuláš 08:03
Ružomberok 08:23
Kraľovany 08:40
Vrútky 08:54
Žilina 09:24
Žilina zriaďovacia stanica 09:29
Považská Bystrica 09:50
Púchov 10:02
Ladce 10:08
Ilava 10:10
Trenčianska Teplá 10:18
Trenčín 10:26
Nové Mesto nad Váhom 10:41
Piešťany 10:52
Veľké Kostoľany 10:58
Leopoldov 11:04
Trnava 11:18
Trnava nákladná stanica 11:19
Šenkvice 11:29
Bratislava hlavná stanica 11:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).