R 602 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 14.06.2021 o 11:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:57
Bratislava hlavná stanica 11:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:57
Kysak 06:11
Margecany 06:27
Markušovce 06:46
Spišská Nová Ves 06:54
Poprad-Tatry 07:13
Kráľova Lehota 07:51
Liptovský Mikuláš 08:03
Liptovská Teplá 08:15
Ružomberok 08:22
Ľubochňa 08:32
Kraľovany 08:40
Turany 08:46
Vrútky 08:55
Varín 09:08
Odbočka Váh 09:12
Žilina 09:23
Žilina zriaďovacia stanica 09:26
Dolný Hričov 09:34
Považská Bystrica 09:47
Púchov 10:02
Ladce 10:08
Ilava 10:10
Dubnica nad Váhom 10:13
Trenčianska Teplá 10:18
Trenčín 10:26
Trenčín-Zlatovce 10:29
Trenčianske Bohuslavice 10:35
Nové Mesto nad Váhom 10:41
Piešťany 10:52
Veľké Kostoľany 10:58
Leopoldov 11:04
Šenkvice 11:29
Pezinok 11:31
Bratislava hlavná stanica 11:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).