RR 920 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:56
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 18:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 15:23
Zvolen osobná stanica 18:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:23
Veľká Ida 15:37
Moldava nad Bodovu 15:48
Rožňava 16:19
Slavec jaskyňa 16:25
Tornaľa 16:44
Jesenské 17:19
Blhovce 17:27
Fiľakovo 17:46
Lučenec 18:01
Tomášovce 18:05
Podrečany 18:08
Lovinobaňa 18:12
Kriváň 18:26
Pstruša 18:35
Vígľaš 18:37
Zvolen osobná stanica 18:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).