RR 850 TEKOV

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:25
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Levice 05:21
Bratislava hlavná stanica 07:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Levice 05:21
Lok 05:30
Beša 05:39
Podhájska 05:46
Úľany nad Žitavou 05:56
Šurany 06:08
Šurany 06:08
Palárikovo 06:17
Trnovec nad Váhom 06:26
Šaľa 06:33
Galanta 06:42
Bratislava-Vajnory 07:05
Bratislava hlavná stanica 07:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).