RR 764 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky nákladná stanica
Vlak prešiel stanicou o 20:55
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:57
Trenčín 22:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:57
Kysak 18:11
Margecany 18:27
Spišské Vlachy 18:38
Markušovce 18:46
Spišská Nová Ves 18:54
Poprad-Tatry 19:15
Svit 19:20
Liptovský Mikuláš 20:03
Ružomberok 20:23
Ľubochňa 20:32
Kraľovany 20:40
Vrútky 20:54
Žilina-Teplička 21:09
Odbočka Váh 21:11
Žilina 21:21
Žilina zriaďovacia stanica 21:26
Dolný Hričov 21:34
Bytča 21:39
Považská Bystrica 21:51
Púchov 22:02
Ilava 22:11
Dubnica nad Váhom 22:18
Trenčianska Teplá 22:24
Trenčín 22:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).