RR 764 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 22:34
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:57
Trenčín 22:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:57
Kostoľany nad Hornádom 18:04
Kysak 18:11
Malá Lodina 18:18
Margecany 18:27
Spišská Nová Ves 18:54
Vydrník 19:02
Poprad-Tatry 19:13
Svit 19:23
Kráľova Lehota 19:51
Liptovský Hrádok 19:54
Liptovský Mikuláš 20:03
Ružomberok 20:22
Ľubochňa 20:32
Kraľovany 20:40
Vrútky nákladná stanica 20:50
Vrútky 20:54
Varín 21:07
Žilina 21:21
Žilina zriaďovacia stanica 21:24
Dolný Hričov 21:31
Bytča 21:36
Považská Bystrica 21:47
Púchov 22:02
Ilava 22:13
Dubnica nad Váhom 22:20
Trenčianska Teplá 22:25
Trenčín 22:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).