RR 17610 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:38
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 13.06.2021 o 19:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:43
Bratislava hlavná stanica 19:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:43
Kysak 13:56
Margecany 14:11
Spišská Nová Ves 14:38
Poprad-Tatry 14:57
Liptovský Mikuláš 15:47
Ružomberok 16:04
Ľubochňa 16:14
Kraľovany 16:22
Vrútky 16:37
Žilina 17:07
Žilina zriaďovacia stanica 17:10
Považská Bystrica 17:31
Púchov 17:46
Ilava 17:54
Trenčianska Teplá 18:02
Trenčín 18:10
Trenčianske Bohuslavice 18:20
Nové Mesto nad Váhom 18:26
Piešťany 18:39
Leopoldov 18:51
Brestovany 18:57
Šenkvice 19:17
Pezinok 19:20
Bratislava hlavná stanica 19:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).