RR 15713 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 23:18
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 23:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:13
Košice 22:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:13
Šenkvice 17:32
Trnava 17:44
Brestovany 17:49
Leopoldov 17:56
Piešťany 18:07
Trenčín 18:35
Trenčianska Teplá 18:43
Púchov 19:00
Považská Bystrica 19:24
Dolný Hričov 19:36
Žilina 19:49
Vrútky 20:13
Kraľovany 20:26
Ružomberok 20:41
Liptovský Mikuláš 20:59
Štrba 21:27
Poprad-Tatry 21:47
Spišská Nová Ves 22:05
Margecany 22:31
Kysak 22:46
Košice 22:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).