RR 15711 ŠARIŠAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 23:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.11.2021 o 23:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:13
Humenné 23:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:13
Pezinok 15:29
Šenkvice 15:32
Trnava 15:44
Brestovany 15:49
Leopoldov 15:56
Piešťany 16:07
Trenčín 16:35
Trenčianska Teplá 16:43
Dubnica nad Váhom 16:47
Ladce 16:53
Púchov 17:00
Považská Bystrica 17:15
Dolný Hričov 17:34
Žilina 17:44
Varín 17:55
Vrútky 18:09
Kraľovany 18:23
Ružomberok 18:51
Výhybňa Paludza 19:04
Liptovský Mikuláš 19:12
Štrba 19:40
Svit 19:53
Poprad-Tatry 20:01
Spišská Nová Ves 20:21
Krompachy 20:40
Margecany 20:50
Ličartovce 21:09
Drienovská Nová Ves 21:12
Prešov 21:46
Hanušovce nad Topľou 22:11
Vranov nad Topľou 22:29
Strážske 22:54
Humenné 23:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).