REX 829 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:45
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 06.08.2022 o 17:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 13:29
Košice 17:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 13:29
Podbrezová 14:04
Chvatimech 14:08
Brezno 14:15
Polomka 14:37
Heľpa 14:47
Telgárt 15:08
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 15:41
Mlynky 15:55
Hnilec 16:05
Nálepkovo 16:18
Švedlár 16:26
Mníšek nad Hnilcom 16:49
Gelnica 17:04
Margecany 17:16
Kysak 17:31
Košice 17:43

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.