REx 829 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 17:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.09.2021 o 17:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 13:31
Košice 17:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 13:31
Podbrezová 14:07
Chvatimech 14:12
Brezno 14:31
Polomka 14:53
Heľpa 15:02
Telgárt 15:22
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 15:36
Mlynky 16:01
Hnilec 16:11
Nálepkovo 16:23
Mníšek nad Hnilcom 16:49
Gelnica 17:04
Margecany 17:16
Kysak 17:32
Košice 17:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).