REX 824 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 12:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 12:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 07:34
Banská Bystrica 12:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 07:34
Margecany 08:06
Gelnica 08:17
Prakovce 08:30
Mníšek nad Hnilcom 08:38
Švedlár 08:48
Nálepkovo 08:58
Hnilec 09:11
Mlynky 09:22
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 09:37
Telgárt 09:52
Červená Skala 10:00
Heľpa 10:17
Polomka 10:29
Gašparovo 10:55
Brezno 11:18
Chvatimech 11:26
Podbrezová 11:34
Dubová 11:44
Medzibrod 11:57
Slovenská Ľupča 12:07
Banská Bystrica 12:20

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.