REx 824 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak v stanici o 12:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 12:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 08:11
Banská Bystrica 12:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 08:11
Ličartovce 08:22
Margecany 08:45
Gelnica 08:55
Mníšek nad Hnilcom 09:21
Nálepkovo 09:38
Hnilec 09:50
Mlynky 10:15
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 10:29
Telgárt 10:42
Červená Skala 10:47
Heľpa 11:01
Polomka 11:11
Brezno 11:37
Chvatimech 11:43
Podbrezová 11:48
Dubová 11:56
Medzibrod 12:06
Banská Bystrica 12:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).