REx 821 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Margecany
Vlak prišiel do stanice o 09:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 09:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 05:36
Margecany 09:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 05:36
Slovenská Ľupča 05:46
Medzibrod 05:55
Podbrezová 06:15
Chvatimech 06:18
Brezno 06:26
Gašparovo 06:39
Polomka 06:52
Heľpa 07:04
Telgárt 07:26
Telgárt penzión 07:29
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 07:42
Mlynky 08:09
Hnilec 08:19
Nálepkovo 08:31
Nálepkovo 08:32
Švedlár 08:41
Mníšek nad Hnilcom 08:49
Gelnica 09:06
Margecany 09:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).