REx 5151 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nitra
Vlak prišiel do stanice o 14:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 14:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 13:50
Nitra 14:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 13:50
Brestovany 13:57
Leopoldov 14:07
Hlohovec 14:21
Rišňovce 14:28
Alekšince 14:31
Zbehy 14:35
Nitra 14:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).