REX 1971 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 18:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 31.07.2022 o 18:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bardejov 16:40
Košice 18:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bardejov 16:40
Raslavice 17:04
Kapušany pri Prešove 17:23
Šarišské Lúky 17:28
Prešov 17:34
Drienovská Nová Ves 17:40
Ličartovce 17:48
Kysak 17:56
Kostoľany nad Hornádom 18:01
Košice 18:08

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.