REx 1851 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šurany
Vlak prišiel do stanice o 15:51
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 15:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:30
Šurany 15:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:30
Bratislava-Vajnory 14:40
Bernolákovo 14:49
Senec 14:55
Sládkovičovo 15:06
Galanta 15:14
Šaľa 15:23
Trnovec nad Váhom 15:27
Tvrdošovce 15:33
Palárikovo 15:37
Šurany 15:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).