REx 1850 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 06:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 06:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Šurany 04:08
Kúty 06:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šurany 04:08
Palárikovo 04:17
Palárikovo 04:17
Trnovec nad Váhom 04:27
Šaľa 04:32
Galanta 04:41
Sládkovičovo 04:47
Senec 04:59
Bernolákovo 05:06
Bratislava-Vajnory 05:13
Bratislava hlavná stanica 05:24
Bratislava hlavná stanica 05:26
Bratislava-Lamač 05:32
Devínska Nová Ves 05:39
Zohor 05:46
Malacky 05:54
Veľké Leváre 06:01
Sekule 06:14
Kúty 06:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).