REx 1850 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:27
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 05:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Šurany 04:08
Bratislava hlavná stanica 05:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šurany 04:08
Palárikovo 04:17
Trnovec nad Váhom 04:27
Šaľa 04:32
Galanta 04:41
Sládkovičovo 04:47
Senec 04:59
Bernolákovo 05:06
Bratislava hlavná stanica 05:24

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.