REX 1788 Letný vlak

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:05
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 17:06 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Mlynky 13:54
Zvolen osobná stanica 17:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Mlynky 13:54
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 14:06
Telgárt penzión 14:18
Telgárt 14:20
Červená Skala 14:26
Heľpa 14:58
Polomka 15:08
Brezno 15:37
Chvatimech 15:43
Podbrezová 15:47
Dubová 15:55
Medzibrod 16:12
Banská Bystrica 16:39
Vlkanová 16:47
Sliač kúpele 16:52
Zvolen osobná stanica 17:00

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.