REx 1773 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 18:30
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 18:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:13
Komárno 18:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:13
Bratislava-Nové Mesto 16:23
Odbočka Letisko 16:27
Podunajské Biskupice 16:37
Nové Košariská 16:42
Kvetoslavov 16:49
Kvetoslavov 16:49
Lehnice 16:56
Orechová Potôň 17:02
Dunajská Streda 17:11
Dolný Štál 17:25
Veľký Meder 17:39
Zemianska Olča 17:49
Zlatná na Ostrove 18:01
Zlatná na Ostrove 18:02
Komárno 18:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).