REx 1773 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 18:33
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:15
Komárno 18:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:15
Bratislava-Nové Mesto 16:23
Podunajské Biskupice 16:37
Nové Košariská 16:42
Lehnice 16:56
Dunajská Streda 17:11
Dolný Štál 17:25
Veľký Meder 17:39
Zemianska Olča 17:49
Zlatná na Ostrove 18:02
Komárno 18:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).