REx 1772 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:10
Meškanie 37 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Komárno 06:44
Bratislava hlavná stanica 08:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 06:44
Zlatná na Ostrove 06:58
Zemianska Olča 07:09
Veľký Meder 07:18
Dolný Štál 07:32
Dunajská Streda 07:36
Dunajská Streda 07:44
Orechová Potôň 07:50
Lehnice 07:56
Kvetoslavov 08:02
Nové Košariská 08:10
Podunajské Biskupice 08:15
Bratislava-Nové Mesto 08:26
Bratislava hlavná stanica 08:33

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.