REx 1771 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 17:32
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 14.01.2022 o 17:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:15
Komárno 17:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:15
Bratislava-Nové Mesto 15:23
Odbočka Letisko 15:27
Podunajské Biskupice 15:37
Nové Košariská 15:43
Kvetoslavov 15:49
Lehnice 15:55
Dunajská Streda 16:21
Dolný Štál 16:35
Veľký Meder 16:49
Zemianska Olča 16:59
Zlatná na Ostrove 17:12
Komárno 17:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).