REX 1765 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:46
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 06:23
Košice 07:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 06:23
Spišská Nová Ves 06:42
Spišské Vlachy 06:58
Krompachy 07:04
Margecany 07:14
Malá Lodina 07:21
Kysak 07:29
Košice 07:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).