REx 1762 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 18:40
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 18:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:12
Poprad-Tatry 18:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:12
Kysak 17:25
Margecany 17:41
Krompachy 17:50
Spišské Vlachy 17:56
Markušovce 18:05
Spišská Nová Ves 18:13
Vydrník 18:24
Poprad-Tatry 18:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).