REx 1753 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 17:15
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 17:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 15:45
Liptovský Mikuláš 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:45
Odbočka Váh 15:51
Varín 15:56
Vrútky 16:11
Turany 16:20
Kraľovany 16:29
Ľubochňa 16:35
Ružomberok 16:46
Ružomberok 16:49
Liptovská Teplá 16:57
Liptovský Mikuláš 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).