REx 1753 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ľubochňa
Vlak prišiel do stanice o 16:58
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: 14.01.2022 o 17:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 15:42
Liptovský Mikuláš 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:42
Žilina-Teplička 15:51
Varín 15:54
Vrútky 16:11
Turany 16:19
Kraľovany 16:28
Ľubochňa 16:35
Ružomberok 16:49
Liptovská Teplá 16:57
Liptovský Mikuláš 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).